DUKA DANIŞMANLIK olarak, yatırım yapmayı düşünen ve yatırım yapan bütün işletmelere, profesyonel çözümler sunuyoruz. Uzman ve tecrübeli çalışanlarıyla hizmet veren firmamız, bugüne kadar yüzlerce Kobi ve Girişimciye destek sunarak sektörde hak ettiği yere ulaşmıştır.

Yatırım, yönetim, ihracat teşvikleri, yatırım hibeleri, turizm belgelendirmeleri, Kosgeb destekleri, Sgk teşvikleri, kısacası, şirketlerin faydalanabileceği bütün destek ve belgelerin alımında hizmet vermekteyiz.

Bundan sonraki zaman diliminde; işlerinizi nasıl büyüteceksiniz, vizyonunuzu nasıl gerçekleştireceksiniz, çalışanlarınızdan nasıl daha çok verim alacaksınız, işveren olarak bazı harcamalar nasıl sizin cebinizde kalacak ve bunun gibi yüzlerce sorunun cevabını elbette bizlerden alacaksınız. Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için bizi aramaktan sakın çekinmeyin. Biz; ülkemizin kalkınması, büyümesi ve bir an önce sanayileşip dünya devi olması yolunda KOBİ’lerin birer yapı taşı olduklarına inanan bir kuruluşuz. Hızla kalkınan ülkemizin şu günlerde 2023 vizyonuna hazırlandığı bir dönemde siz değerli yatırımcımızın da bir an önce bu vizyonda hak ettiği yerde olmasını yürekten istiyor ve bu konuda size her türlü hibe, teşvik ve destek sağlamayı garanti ediyoruz.

 

Bizimle Çalışmanızı Gerektirecek Nedenler;

EĞER, işinizi büyütmek istiyorsanız,

EĞER, güçlü bir işletme olmak istiyorsanız,

EĞER, çalışanlarınızdan verim almak istiyorsanız,

EĞER, devletin sağladığı hibe, teşvik ve desteklerden faydalanmak istiyorsanız.